Dotazníky pro (ne) hráče DrD+


Takže, jak jsem psal minule, tak nějak jsem se dostal do vývoje jakési druhé verze DrD+. Ten zatím nějak nepřekročil brblací stádia v soukromých zprávách, dvou tématech a poměrně velkém množství poznámek na Trellu autora projektu, Kostřivce.

Hra žije, dokud se hraje a hra se hraje jen, dokud o ní lidé ví. Každá hra musí projít tímto krokem – seznámením s veřejností, či spíše hráčskou obcí. Pokud děláte hru a nedostanete ji mezi lidi, nikdy si ji nezahrají. Jakkoli bude dobrá.

DrD+ se mezi lidi dostalo, ale tak nějak se úplně neujalo. Bylo nahrazeno DrDII, odkopnuto někam na smetiště dějin RPG a tam zůstalo – až dosud. Asi z toho nebude kdovíjaký hlavní proud RPG v českých zemích, ale byl bych rád, kdyby ta hra alespoň ožila (a ne, neměly by to být pohyby mrtvoly v důsledku pohybu červů v ní).

Spousta projektů má problém dostat se mezi lidi. A když se tam dostanou, tak spousta z nich nebude lidem vyhovovat. A proto vznikl tento formulář. Vlastně tyto formuláře. Jeden je pro hráče (i bývalé), ten druhý je pro nehráče. Jsou sice stejné v otázkách, ale minimálně mě zajímá, jak se budou lišit odpovědi u obou skupin. Nehráče bych také poprosil, ať neodpovídají, pokud nemají alespoň minimální znalost pravidel (tedy pokud jste nehráli na nějaké akci nebo nečetli pravidla). Díky.

Vyplňujte je prosím jenom jednou na osobu a co nejvíce podle pravdy. Dále bych vás poprosil, abyste anketu dali vyplnit svým spoluhráčům „Pluska“, pokud tak neučinili. Klidně ji sdílejte, přeposílejte odkazy, ale když na to dojde, tak pošlete oba. Ne všichni tuhle hru hráli a mě zajímají i jejich odpovědi.

Ale než se směle vrhnete na plnění, poprosím vás ještě o jednu věc. Nejprve si otevřete tohle na vedlejším panelu a až dovyplňujete, přečtěte si to.

Komentáře